Get Adobe Flash player

Penzion získal ocenění v anketě v anketě Penzion roku 2016Penzion získal ocenění v anketě v anketě Penzion roku 2016

 

 

 

Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2017Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2017

Rezervace

Milí rodiče, babičky a dědečkové, dovolujeme si říci, že jsme ideálním místem na dovolenou pro rodiny s dětmi. Nabízíme klidné , čisté prostředí penzionu, soukromí pro uzavřené rodinné společnosti, kouzelnou přírodu hned za domem.

Venkovní možnosti
Velkou výhodou je uzavřený travnatý dvůr, kde mohou děti skotačit jen za malého dozoru rodičů. K prozkoumání se nabízí i velká oplocená zahrada s rybníčkem, zahradním domečkem, skluzavkou, pískovištěm, houpačkou a trampolínou,fotbalové branky. Pro milovníky vuřtů máme  ohniště.

Největším lákadlem pro děti je vždycky voda, součástí zahrady je rybník s molem a pramicí zvoucí k projížďkám, v letních měsích je možné i koupání. Okolo celého mlýna se vine potok, který děti rády prozkoumají bosy nebo v holinkách. Třeba najdou pevnou i provazovou lávku přes potok nebo klapacíjí mlýnek.

Na dvoře jsme pro čtenáře všech věkových kategorií připravili knihovničku.Snad budete mít při kávě trochu času začíst se do zajímavých knížek nebo prolistovat pár časopisů.

V létě  po domluvě nabízíme další věci jako nafukovací bazén pro nejmenší, stan s míčky, odrážedla…..

Pro větší děti je po celý pobyt volně přístupný stolní tenis a kulečník.

Kola můžete uzamknout ve 3 garážích.

Jelikož se  v přírodě stále  něco děje , tak i u nás můžete každý měsíc objevit něco nového. Třeba budete mít štěstí  na jarní přesuny a  páření žab v rybníce, růst půlců, hnízdění kachen, zahlédnete z okna volavku nebo černého čápa na lovu, můžete opatrovat ptačí hnizdečka plná vajíček hned na dvoře i mladé konipásky, co se učí létat. Přivítá Vás zajíc, který sedává u příjezdové cesty. Ranní ptáčata zahlédnou lišáka, který chytá na louce krtky nebo srnku, která na podzim okusuje spadané hrušky a jablka. Večer se Vám nad hlavami proletí netopýr nebo zaslechnete štěkání srnce.

U nás se žije s přírodou.

Možnosti uvnitř

Jelikož většina hostů tráví mnoho času ve společenské místnosti v přízemí (obývací pokoj/jídelna/kuchyně) nabízíme našim nejmenším dětský koutek - koberec s hračkami, jídelním stolečkem a židličkami. Druhý koberec s hračkami je umístěn v 2. patře.

Na vyžádání zdarma zapůjčíme jídelní židličky, nočníky, redukce na WC, hračky dle věku dětí a za poplatek cestovní a klasickou postýlku s lůžkovinami a povlečením.

Rádi Vám připravíme postele na přání. Pokud nám dáte včas vědět, můžeme do pokojů umístit jak jednolůžkové postele tak dvoulůžka.

Lůžkoviny jsou z dutého vlákna, povlečení bavlněné, matrace letos nové taštičkové nebo pružinové s matracovými chrániči. Veškerý nábytek a vybavení se snažíme zakoupit od českých výrobců.

Rodiče při delším pobytu ocení v přízemí pračku i sušák na prádlo.

Na dvoře máme WIFI připojení.

Po domluvě je možné na zahradě postavit stany.

Nekuřácký provoz v budově!

Prosím z hygienických důvodů o domácí obuv.